PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108728}

Ella zaklęta

Ella Enchanted
6,1 22 662
oceny
6,1 10 1 22662
Ella zaklęta
powrót do forum filmu Ella zaklęta

Smaczki

ocenił(a) film na 7

Tak jak ogólnie film jest dość typowy [hm, nietypowy, ruchome schody w średniowiecznym centrum handlowym. pozdro.], naprawdę zachwyciły mnie drobiazgi typu montypythonowiec Eric Idle, cover Electric Light Orchestra na początku, rzecz jasna Queen... Niewymagająca bajka na luźne popołudnie :)

ocenił(a) film na 8
alsvithe

Taaa, duży plus za Erica Idle'a ! :) i za motyw fanklubu księcia - z życia wzięte ;P film typowo bajkowo-familijny, ale ... przyjemny :) fajnie się go oglądało. Nieźle zagrany.

ocenił(a) film na 6
alsvithe

Dobry na wieczor po ciezkim dniu. Lekki i niewymagajacy. Co prawda sa lepsze filmy ale ten tez sie nawet milo ogladalo.

ocenił(a) film na 7
alsvithe

I mnie się podobał :) Nawet wcześniej nie słyszałam o takim filmie (chociaż bardzo lubię Anne Hathaway), a dziś przypadkiem włączyłam w TV i naprawdę okazał się ciekawy... Aż się zdziwiłam ;) Pewnie, że są lepsze filmy, ale na piątkowy wieczór był to filmik bardzo przyjemny.

użytkownik usunięty
alsvithe

I mi też się bardzo podobał :D Nie trzeba było doszukiwać się głębi i nawet trochę się pośmiać... Owszem są lepsze, ale ostatnio ta kategoria strasznie schodzi na psy...

ocenił(a) film na 9

Oj tak, niestety w dzisiejszym kinie baśniowo-familijnym humor i właśnie takie "smaczki" gdzieś przepadły ech:( . Bardzo przyjemny, w szczególności gdy ktoś w danym momencie nie oczekuję więcej od filmu, np dobry na chandrę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones