PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531962}

Miłość i inne używki

Love & Other Drugs
6,8 130 021
ocen
6,8 10 1 130021
5,3 15
ocen krytyków
Miłość i inne używki
powrót do forum filmu Miłość i inne używki

Fabularnie film rozłazi się po kątach tego zaiste urokliwego mieszkania bohaterki Anne...
Wątków poruszonych kilka, ale mam wrażenie, że "po łebkach", niestety. Może i Anne jest piękną aktorką,a jej uśmiech dorównuje urokiem dawniej słynnemu rozdziawowi Julii Roberts, ale ...jej aktorstwo mnie nie przekonuje. Po prostu słabe jest - i tyle. A braku wczucia w jej postać (spowodowanego niedostatkiem talentu lub może tylko warsztatu, kto wie..) nie da się przysłonić nagimi, nawet jeśli kształtnymi piersiami..;)
Na temat Jake'a już nawet nie chcę się rozpisywać, bo jego bohater chyba nawet bardziej mnie nie przekonał do siebie niż postać Maggie.. Zamiast widzieć Jamiego (bohatera filmu w końcu), cały czas widziałam Jake'a G. - jego odtwórcę.
I nawet łezka, która w końcówce gdzieś się kręci - nie przekonuje. Trochę gniot - niczego w głębi nie poruszył...

ocenił(a) film na 8
one-winged

Z jednym się zgodzę - Jake Gyllenhaal wyłożył film.
I zadam jedno pytanie: czy znasz kogoś z parkinsonem? Anne nie tylko dorównuje (prawie) uśmiechem Julii, ale odegrała tą rolę na 15 (w skali do 10).

ocenił(a) film na 6
staryzgred

Bardzo się cieszę, że masz inne zdanie w sprawie Anne - to jest właśnie piękne, że postrzegamy świat inaczej :) Jake był widocznie tu wybitny, skoro dał nam podobne doznania;) A odpowiadając na Twoje pytanie:
Znam, to znaczy znałam (bo nie ma go już wśród nas), to była osoba z rodziny.
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones