Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
66 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Za każdym razem czekałem, aż znów pojawi się na ekranie. Podratowała film. Świetnie zbudowana postać. Nie wiedziałem, że Hathaway jest tak dobra ruchowo i posiada tyle gracji i wdzięku. Wręcz tańczyła na ekranie. Okazało się, że posiada również świetne poczucie humoru! No po prostu nie mogłem się napatrzeć. Ta rola kazała jej wydobyć z siebie wszystko, co najlepsze. Przepiękna kobieta i bardzo zdolna aktorka. Przekonała mnie do siebie tą rolą w stu procentach.

Swoj

zdecydowanie ! w "Alicji..." była fantastyczna !

ruda__

Dla mnie w Alicji była jedną z najmniej ciekawych postaci. Jej ruchy mnie irytowały, były takie sztucznie zblazowane. Anne bardzo lubię jako aktorkę, niemniej tę rolę uznałabym za jedną z mniej ciekawych w jej karierze. Póki co najbardziej mnie zaskoczyła w "Havoc".
Zdecydowanym geniuszem tego filmu jest Helena Bonham Carter.

Binula

O to właśnie w jej roli chodziło, taka miała być. Może Ci się to nie podobać (mnie też chwilami irytowało), tym niemniej nie można zaprzeczyć, że stworzyła jedną z najciekawszych ról w tym filmie, choć faktycznie Helena też moim zdaniem ją przebiła.

kompaktowa

Chodziło czy nie, dla mnie wypadła zbyt teatralnie i nie przekonała mnie tą rolą. Porównywanie jej do Heleny to profanacja. Helena nie ma w tym filmie sobie równych, jeżeli już, to jest to oczywiście Johnny Depp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones