Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
65 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Piszcie krótko. Według mnie Kristen.

Kristen.

ja myślę, ze Kristen miała trochę więcej szczęścia, dostała wiele ról , w ktorych mogłą się wykazać, natomiast Anne nie miała jeszcze roli życia, ale ma duży potencjał.
Chyba lepsza Anne.

BlueLips

wiele ról? a kto kojarzy cokolwiek poza "Zmierzchem"? Zdecydowanie Anne... Za aktorstwo i za seksapil, którego pani Stewart brakuje... Może i ma ładną buzię, fajnie wygląda, ale nie bardzo wie co z tym zrobić.. Anne nie jest klasyczną pięknością, ale za to ma ten czar, że jak się pojawia na ekranie to nie można od niej wzroku oderwać

NoktowizoR

Tu nie o to drewno chodzi, tylko o dziewczynę spermana

Slowianin

lol.... faktycznie :)

Slowianin

cóż zrzucam to na karb późnej pory... mysłałem oczywiście o Stewart, a nie Dunst... Tę drugą panią lubię - aktorka z niej niezła. Lepsza niż AH, ale na żonę wybrałbym tę drugą ;)

NoktowizoR

w sensie AH :) dobra koniec, bo się tu kompromituję ;)

Sugeruję najpierw nauczyć się, jak pisze się imię Dunst. :P

użytkownik usunięty
Ghost_Dog

To błąd i niekonsekwencja, sorry. Próbowałam edytować, ale się niestety nie dało. A tak bez obrazy, to tobie się nigdy nie zdarzyło walnąć gafy na forum?

Po prostu śmiać mi się chciało, że napisałeś tak w pierwszym poście i wszyscy zaczęli Cię naśladować - nawet poniżej. ^_^ Nie bierz tego do siebie. :)
Jeśli zaś chodzi o aktorstwo, to trochę ciężko mi ocenić, ale mimo wszystko uważam, że Dunst wypada trochę lepiej, vide Melancholia.

użytkownik usunięty
Ghost_Dog

A to nie ma sprawy, ale ja lubię się przyznać do błędu ;))

Oczywiście, ze Anne :)

już samo porównanie uwłacza Anne:) Kristen nie ma szans :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones