Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
65 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

wypada świetnie. Te jej ruchy rąk, zachowanie i sposób mówienia są niesamowite. I te jej ślubowanie ;d

halfblood_princess

Racja :)
Zagrała świetnie, ale i tak nikt nie pobije Johnego Deepa.

użytkownik usunięty
dominika79

Czy ja wiem. Dla mnie Kapelusznik był połączeniem Sparrowa z Willym Wonką, nic nowego. Zresztą wszyscy dokładnie wiemy, że czego by Depp nie zagrał, zagra to dobrze. A Hathaway mnie zaskoczyła, była genialna ;-)

Er, miałam wrażenia że Deep nie włożył w Kapelusznika serca, za to Hathaway, jak napisała Carolly, mnie zaskoczyła, i to bardzo pozytywnie^^

Delianne

Mnie również, zaskoczyła jako Biała Królowa, była świetna:) Tylko szkoda, że tak mało jej było w filmie. Scena z robieniem eliksiru w kuchni majstersztyk!!! To jak wrzucała te rzeczy i jej komentarze:) Boskie:)

lubecki_domin_dominik

Tak, Anne świetnie zagrała Białą Królową! Poruszała się z taką lekkością i miała w sobie tyle gracji :).

s0nka

a mnie te jej ruchy kojarzyły się z Amy Adams w "Zaczarowanej" :P

Fiola

A fuu! ;p
Świetna była, zupełnie jak natchniona :)

halfblood_princess

Według mnie to przykryła Deep'a. Genialna rola, i te ruchy, aa : D

d3mba

#Johnny Depp* oczywiście, mała pomyłka : )

d3mba

te jej ruchy były genialne :D to jak gotowała ten napój - bomba !
Naprawde świetnie się spisała , i pomyslec że zaczynała w Pamietnniku Księżniczki xD

halfblood_princess

Tak, tak, tak - te cudnie lekkie ruchy, nieco absurdalne ślubowanie, błogi
uśmiech... Ale najlepsze były jej królewskie odruchy wymiotne przy robieniu
mikstury, odcięciu języka żeberzwłoka i zbieraniu jego posoki :D:D:D

sthrug

Moim zdaniem jej Biała Królowa była fenomenalna, choć, moim zdaniem Depp'a nie przebiła - no, ale Jonny to Jonny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones