Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
65 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Widziałam jej trzy filmy, a niebawem zobaczę i czwarty (Valentine's Day). Chciałabym uwierzyć, że jest bardzo dobrą aktorką, jak wiele osób zapewnia, ale po dwóch słabych postaciach w filmach "Pamiętnik księżniczki 1 i 2" nie potrafię się do niej przekonać... Pamiętam za to jej przełom w filmie "Diabeł Ubiera Się u Prady" i tam mnie naprawdę zszokowała. Jest piękna, ale czy ma talent...?

tercc

Ja widziałam jej prawie wszystkie filmy (oprócz "Druga strona nieba" i serialu "Get Real")i moim zdaniem jest świetną aktorką i ma talent. W "Pamiętniku Księżniczki" dopiero zaczynała grać na dużym ekranie, mimo to myślę, że dobrze tam zagrała. Teraz jej filmografia będzie wzbogacać się w coraz poważniejsze filmy, bowiem Anne zagra Judy Garland, a możliwe, że i Marię Callas. A jakie filmy widziałaś z nią? Bo o jej talencie można przekonać się oglądając np. Rachel wychodzi za mąż :).

s0nka

A czy zdjęcia do tych filmów już się rozpoczęły?? Chodzi mi o filmy w których ma grac Judy Garland i Marię Callas?? No i czy wiadomo coś o filmie w którym ma grać z Gylenhalem?

lubecki_domin_dominik

"Rachel wychodzi za mąż" z pewnością niebawem zobaczę, bo wiele osób poleca ;)

lubecki_domin_dominik

"Love and Other Drugs", tam gdzie Anne gra z Gylenhalem, ma podobno wyjść w tym roku. Zdjęcia już się rozpoczęły w 2009 r. A co do filmów o Judy Garland czy Marii Callas, to filmy mają pojawić się w kinach w 2011-2012. Jednak nie wiadomo jeszcze kto zagra Marię Callas, bo kandydatką jest jeszcze Penelope Cruz.

s0nka

Hmmm... Myślę, że Penelope bardziej pasuje do roli Marii Callas, Anne ma taką delikatną urodę a Penelope jest bardziej wyrazista, taka też była Maria Callas. Więc lepiej jeśli Penelope Cruz zagra Marię Callas, a Anne Judy Garland:) Uważam, że tą rolę udowodni wszystkim, że ma talent aktorski:) I czuje, że będzie nominacja do Oscara:) Może nawet wygrana:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones