Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
66 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway
espantosa

ja tak samo,bardzo mnie wkurza...

werooooo

Zazdrość o radość życia.

espantosa

Strasznie denerwuje mnie jej twarz, nie mam pojęcia dlaczego. Ale jestem w stanie stwierdzić, że to dobra aktorka ;)

novak90

Zazdrość o jej radość życia.

Movie_Crash_Man

Nie sądzę bo to był powód.

espantosa

Nie mam nic do jej aktorstwa, ot nic specjalnego, ale jej twarz mnie irytuje. Te jej dziwne oczy, jakieś takie skośne, za duże, karykaturalne.

nexus9

Te "za duże" oczy dodają jej tylko urody tak samo jak pewnie zbyt szeroki uśmiech.

nexus9

Super duże oczy i ładny uśmiech. Zazdrość

espantosa

Rowniez, szczegolnie ten jej usmieszek. Jej twarz nieskalana zadna mysla.

Aretus

Zazdrość o radość życia.

espantosa

Zazdrość o jej radość z żyycia. Ogólnie macie tak z większością ładnych ludzi, którzy się nadmiernie uśmiechają, bo odczuwają bezwarunkową radość życia, której im zazdrościcie pOLACZKI

Movie_Crash_Man

Nie, nie, mylisz sie. Bardzo mi sie podobaja usmiechnieci ludzie, mam zone ktora sie non stop usmiecha,. Tutaj nie o to chodzi. Tutaj chodzi o ten jej specyficzny usmieszek idiotki + oczy w ktorych w zaden sposob nie mozna dostrzec zadnych oznak inteligencji - tylko tyle.

I daruj sobie to pOLACZKI, to bardzo prostackie i traci komentarzami na interia.pl

Aretus

Daj sobie spokój z tłumaczeniem :) W Polsce nie można mieć prawa do własnego zdania bo zaraz argumentują że jesteś zazdrosny. Ja też nie mam nic do uśmiechniętych ludzi bo sama jestem śmieszką i lubię śmiech, radość i zabawę ale w przypadku Anne podobnie jak Ty mam wrażenie, że to uśmieszek idiotki i puste oczy. Nie podoba mi się ona i jej gra i nie przyznam, że ją lubię bo bym skłamała przed samą sobą.

espantosa

Dokladnie. W samo sedno :)

espantosa

Śmieszek idiotki i puste oczy ? Tym bardziej żal waszej głupoty. Ciekawe jakie ty masz oczy, ale skoro nie masz facjaty na avatarze to prawdopodobnie nie są to czy nie idiotki

Movie_Crash_Man

Wyluzuj kolego, po co te ataki personalne? To tylko internet. Anne Hathaway jest osoba publiczna i kazdy ma prawo wyrazic o niej opinie. Komus sie podoba i postrzeg ja tak jak ty, innym wrecz odwrtonie. Ktos bedzie mial uczte dla oczu patrzac na nia, innemu sprawi jej obraz przykrosc, tak jak np mnie kiedy ogladalem Interstelar. A jak Masz z tym jakis problem, ze rozni ludzie roznie odbieraja swiat to raczej unikaj for internetowych, no chyba ze lubisz wywolywac klotnie obrazajac innych i w jakis sposob cie to dowartosciowuje.

Aretus

Przeciez to wy ją obrażacie. SAMI SIĘ NAUCZCCIE kultury

Aretus

W oczach inteligencja ? Masakra. Gdzie wy się chowacie ? Masakrycznie zazdrosne z was polaczki cebulaczki. Laska ma urodę lepszą niż 99% ludzi.

Movie_Crash_Man

Mierzenie IQ po oczach też mnie rozłożylo. Po prostu brak słow xd

Movie_Crash_Man

Tak kolego, w oczach inteligencja. Nigdy o czyms takim nie slyszales? No chyba ze ty nigdy takowej nie dostrzegales. Ale bardziej prawdopodobne jest ze w twoim otoczeniu takich kobiet nie ma poprostu.
Bez odbioru.

Aretus

Nie ma. IQ to cecha bezemocjonalna. To cecha kojarzenia z sobą różnych elementów, ale tego nie ma w oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones