Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
65 913 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

W czym ona grała że nagle ocenia się ja jak tuzy światowego kina i aktorów wybitnych? Jaka jej rola wpisała się w kanon kina, gdzie pokazała kunszt aktorski? W kiepskich komedyjkach gdzie jej głównym zadaniem było suszenie zębów i przyjemne prezentowanie się widzom? Patrzę po filmografii i tak naprawdę zagrała jedną rolę w nieco ambitniejszym filmie. To był drugi plan i nie wiem jak Wam ale mi - jak to się mówi - pupy nie urwało. Większość produkcji w jakich zagrała ma ocenę na poziome 6 z hakiem. Jakim cudem ocena jej jako aktorki jest dwa oczka wyżej? Ciekaw jestem czy gdyby była brzydsza to nadal miałaby 8,4 To że jest na 16-stym miejscu w TOP aktorkach to kompletne nieporozumienie.

użytkownik usunięty
Eddy

Według mnie jest bardzo dobrą aktorką, ponieważ umie przekształcić grane przez siebie psotacie tak by były tajemnicze i nie dość obcesowe. Poza tym, gdybać można wiele, a jakoś to, że Tom Cruise i Brad Pitt wyglądają jak wyglądają nie zniża ich oceny do miernej, czy jej winą jest że jest piękna? Zagrała bardzo dobrą rolę w One day, a poza tym wiesz to, że ktoś wystepuje w filmach o randze 6 nie przekreśla jego umiejętności. Anne urodziła się w tym roku co ja, zatem ma 30 lat - sądzisz, że w wieku 30 lat należy podsumowywać kariere, jakiegokolwiek aktora czy aktorki? Chcesz przykłądy wybitnych ról to poczekaj ze 20 lat i takie będą ;-)

Eddy

w filmie Rachel wychodzi za mąż , pokazała że jest bardzo zdolną aktorką

Eddy

Zgadzam się z Tobą w 100%. Aktorką jest mocno przeciętna i także nie rozumiem tak wysokiej oceny

Eddy

Przeciętna aktorka,lecz nieprzeciętna piękność.

Opalux

Ona nie jest piękna. Patrzenie na nią boli. Zgadzam się też, że ocena jej osoby/gry aktorskiej jest znacznie zawyżona.

Korekta

ta bo Ty z pewnoscia jestes miss/mr universe. tobie sie nie podoba, komus innemu tak

Eddy

uważam, że to też nieporozumienie. W rankingu tym przegoniła chociażby Sigourney Weaver, Emmę Thompson, czy jak dla mnie genialną Jodie Foster. No wybaczcie, ale ta dziecina powinna byc za tymi gwiazdami. To ze w jednym filmie gra lepiej, to nie znaczy ze w innym gorzej np patrz batman, gdzie wg mnie powinna dostac złotą malinę

Eryniae

W głowę się uderzyłaś dziewczynko?W mrocznym rycerzu,Anne zagrała rewelacyjnie.
I to zdanie krytyków,więc wybacz...chyba masz coś nie tak?
Skoro krytycy ocenili Ją dobrze,a taka dziewczynka jak ty się wypowiada źle.Wstyd...

użytkownik usunięty
Damx123

Tutaj nawet nie trzeba być krytykiem żeby stwierdzić, że Anne zagrała świetnie w nowym Batmanie ;)

Masz racje :)
Ale widocznie niektóre osoby,są zazdrosne.Tak to jest,że kobiety zazdroszczą urody,talentu innej kobiecie.Więc może za bardzo się uniosłem,na tamtą "Panią".
To nie jej wina,że jest tak zaprogramowana ....:)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones