Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
66 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Jako kocica w TDKR - WOW! Anne swoim występem pobiła Michelle, czego się raczej nie spodziewałem. Teraz jej kreacja to dla mnie wzór tej postaci i najlepsza kobieca rola ,,superbohaterska" w historii filmowych adaptacji komiksów. Po tej roli stałem się wielbicielem tej aktorki.

użytkownik usunięty
gooffer3

Również dopiero po tym filmie dostrzegłem jej talent aktorski i stałem się oczywiście fanem. Na razie obejrzałem z nią dwa filmy i jest naprawdę znakomita.

gooffer3

Potwierdzam w 100%!

gooffer3

''Jako kocica w TDKR - WOW! Anne swoim występem pobiła Michelle, czego się raczej nie spodziewałem.''

Urodziłeś się po 90. roku?

KLAssurbanipal

A co to ma do rzeczy?
Michelle zagrała inaczej,Anne inaczej.
Inny reżyser,inna wizja.

Damx123

Chodzi mi o pokolenie. Zauważyłem że większości osób wychowanych w latach 80. np. ja podoba się bardziej w tej roli Michelle, a młodszemu pokoleniu Anne.
Co nie zmienia faktu, że podoba mi się bardziej trylogia Nolana niż seria Burtona.

KLAssurbanipal

Ja lubię obie wersje Catwoman.
Selina Kyle /Anne była pewna siebie,świetnie manipulowała innymi,była seksowna ale bez przesady.
Selina Kyle/Michelle była chora psychicznie,miała zaburzenia i była trochę wulgarna,zagrała świetnie ale wolę Anne .
Bo bardziej odpowiada mi wizja Nolana.
To nie wina aktorki tylko reżysera.
Bo Michelle jest świetną aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones