Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
66 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Już po Oskarach. Anne Hathaway w swojej kategorii wygrała każdą możliwą nagrodę:
Oskar, Amerykańska Gildia Aktorów Filmowych, Złoty Glob, Bafta. Czekamy teraz tylko na
Saturna. Ale wygląda na to, że te wszystkie komisje się myliły, bo według wszechwiedzących
trolli "ona nie umie grać, jest brzydka, jest Żydówką, jest masonem, jest za chuda, jest za
głupia... itd." Ciężka sprawa, kto może mieć rację: trolle czy członkowie tych wszystkich
komisji?
Pani Hathaway muszę jeszcze podziękować, że to że to jej postać najbardziej pozwoliła mi
poznać fenomen polskiego trolla: najczęściej jest to zakompleksiony gimnazjalista (tka) o
sporej nadwadze i poważnymi problemami z higieną osobistą (grzybica narządów
płciowych). Stąd atakują oni (one) z dziką furią wszystko co ładne, wesołe i zadbane. I co
ciekawsze nie szkoda im na to czasu, bo z grzybicą i tak partnera nie znajdą.
Interesujące że na amerykańskich forach takiego ataku na AH nie zauważyłem. Może to
specyfika pleśni na polskich trollach?

ozyrys77

Może niekoniecznie zgadzam się, że każdy jest trollem, ale rzeczywiście to głównie na polskich forach jest ona najbardziej krytykowana i również mam wrażenie że są to głównie nastolatki (oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale często jest to sprawa zwykłej zawiści)...
Nie zmienia to jednak faktu, że jest wiele osób, które uważają ją za jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia i mam nadzieję, że zobaczymy ją jeszcze nie raz w genialnych rolach, za które znów będzie mogła odebrać najważniejsze nagrody filmowe...

ozyrys77

Psy szczekają, a karawana idzie dalej. :) Zapracowała na każdą z nagród, zagrała każdą najmniejszą emocją, jaką w sobie chowała. Przy okazji jest niezwykle piękne. OBY TAK DALEJ. :)

ozyrys77

Wcale nie jest za chuda teraz tylko schudła do Nędzników ;)

ozyrys77

Anne to jedna z najpiękniejszych kobiet! Współczuję szczerze trollom o zaburzonej estetyce.

użytkownik usunięty
Parfum

Trollem wprawdzie nie jestem, ale współczucie odwzajemniam.

:-)

ozyrys77

A wziąłeś pod uwagę że Polacy to naród tak specyficzny że on po prostu uwielbia narzekać, a jak narzekać to pełną parą, wylewać błoto na daną osobę/rzecz/zdarzenie? Oczywiście nie wszyscy są tak impulsywni ale noo jeśli to co napisałeś jest faktycznie prawdą...to, kurde mamy przechlapane, będzie coraz gorzej.

użytkownik usunięty
ZeneQr

A może wszyscy weźcie pod uwagę to, że Anne Hathaway ma bardzo specyficzny typ urody i wcale nie musi sie podobać.

użytkownik usunięty

Tak jak Julia Roberts

użytkownik usunięty
ozyrys77

Oleję Twoje chamstwo i ujmę to tak: kiedyś Julia Roberts została obsypana nagrodami. Zdarzają się serie pomyłek.

użytkownik usunięty
ozyrys77

Czemu nazywasz trollami ludzi,ktorzy maja inne zdanie niz ty??? Jest wielu wspanialych aktorow, lepszych od niej,ktorzy nigdy nie dostali oscara,nawet nominacji,choc zasluzyli. Dlaczego mamy pokornie przyjmowac decyzje grupy krytykow filmowych?osacary juz dawno stracily swoja wartosc i prestiz,od kiedy byle gnioty je zdobywaja Dla nas,europejczykow ,nie powinny byc az tak wazne Nagrody nie zawsze sa wyznacznikiem talentu.

użytkownik usunięty
ozyrys77

To samo ja moge powiedziec o osobach atakujacych aktorow,ktorych ja lubie A one o takich jak ja ja czt ty mowia psychofan,fan,fanatyk itp Pogarda i brak szacunku jest z obu stron

Wydaje mi się, że autor tematu okarżając trolli sam zamienia się w jednego z nich. Choć cenię Anne Hathaway i z grubsza biorą ten główny post wyraża moją opinię, nie pisałabym tego używając tych słów i w taki sposób. To można napisac nie obrażając nikogo dużo składniej i uprzejmniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones