PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812423}

Nowoczesna miłość

Modern Love
7,4 4 860
ocen
7,4 10 1 4860
Nowoczesna miłość
powrót do forum serialu Nowoczesna miłość

8 przygód z czego 6 naprawdę świetnych, zabawnych (Ann Hathaway - znakomita)
2 nudne (5 i 7) obie reżyserował Tom Hall,
Czekam na sezon 2 mam nadzieję, że bez reżyserii Hall-a.

kokoci

W 5 beznadziejna scena z kieliszkiem. Najpierw bohater spada z łóżka ledwie trącając go łokciem, po chwili okazuje się że ma rozcięte z 10 cm dolnej części ramienia od łokcia, a jadąc do szpitala widzimy lewie draśnięcie na wysokości bicepsa.

ocenił(a) serial na 9
cichykuba

:) ja zaś popełniłem gafę kiepskie są 5 i 8 (napisałem omyłkowo 7 który jest dobry)

ocenił(a) serial na 8
cichykuba

Niedorobione ale historia mega fajna i fajne, że w 8 powiedziane coś więcej.

cichykuba

Spróbuj spaść na kieliszek a przekonasz się ze ledwie go trącając możesz rozryć sobie cala rękę. Widziałem coś takiego na żywo tylko z noga :)

kalafiorek_zielony

Chyba nieuważnie przeczytałeś, co uznałem za wpadkę.

cichykuba

A przepraszam :)

kokoci

Amazon zamówił 2. sezon.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Właśnie skończyłem 8 odcinek po mega maratonie, to świetna wiadomoć, mam nadzieję że będzie trzymał poziom pierwszej serii :)

sobanek

Podpinam się pod taką nadzieję ;)

ocenił(a) serial na 10
sobanek

Ja również właśnie skończyłam (a połknęłam go w zasadzie na raz) i tak się właśnie zastanawiałam czy będzie kolejny sezon. Cudowny serial!

ocenił(a) serial na 8
kokoci

Piękne historie, dla mnie najgorsza i nudna była 4 (małżeństwo grające w tenisa), brak rozwiązania sprawy i koniec beznadziejny - nagle puuuf i wszystko jest pięknie, mało wiarygodne. Za to 6 przepiękna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones