PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 169 011
ocen
7,5 10 1 169011
5,1 13
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

Tak dobry, tak życiowy, że aż trudno przestać o nim myśleć po obejrzeniu. A obejrzałam go już drugi raz i jeszcze bardziej go lubię i doceniam. Wspaniałe stadium o ludzkich wyborach i ich konsekwencjach. Zdecydowanie polecam.

emilka5685

Całkowicie się z Tobą zgadzam.
Widziałam ten film wczoraj i to jest chyba najlepszy melodramat, jaki dotąd obejrzałam.
Nie nudziłam się ani przez chwilę, od początku do końca oglądałam z ogromnym zainteresowaniem.
Nie było tutaj sztucznych napuszonych romantycznych dialogów, na siłę romantycznych scen jak w niektórych filmach.
Nic tutaj nie było na siłę. Nie było hollywoodzkiego patosu, za to były autentyczne emocje.
I świetne dialogi.
Anne Hathaway i Jim Sturgess zagrali bardzo przekonująco.

Vanessa100

Polecam obejrzeć Pokutę. Bardzo dobry melodramat i według mnie lepszy;) Jeśli podobał Ci się Jeden dzień to Pokuta jest w sam raz dla Ciebie.

ocenił(a) film na 8
green_eyed_monster

Polecam również "Angielskiego pacjenta", pozycja obowiązkowa :) Można też dodać, że melodramat melodramatowi nierówny tak, jak w różny sposób, różnie są opowiadane w nich historie. Zresztą ta zasada dotyczy każdego gatunku filmowego, każdej książki, każdej historii. Ważne by zostało to zrobione w dobry, przekonywujący sposób.

ocenił(a) film na 7
green_eyed_monster

Ja polecam "Za rok o tej samej porze" - to pierwowzór tego

ocenił(a) film na 8
emilka5685

Rownież sie zgadzam, jeszcze nigdy po obejrzeniu jakiegos filmu nie czułam takiej pustki. Nie mogłam dojsc do siebie po tym filmie,mimo ze nie jest to jakies wibitne dzieło, to po prostu sama nie wiem, przez tydzien nie mogłam przestac o nim myśleć. Podpisuje obiema rękami i nogami pod Twoim komentarzem :)

CrazyAndBeautiful

Dobry film, wzrusza

ocenił(a) film na 5
emilka5685

Film jakich wiele, jak dla mnie odgrzewany kotlet do obejrzenia na raz. Nie widzę w tym filmie nic nowego, wzruszającego ani zaskakującego. Ot filmik na 5/10.

Mi spodobał się soundtrack Tricky, Fatboy Slim etc.

ocenił(a) film na 7
emilka5685

Zgadzam się,dodam jeszcze że na duży plus jest to że nie było szczęśliwego zakończenia.Mianowicie że główna para choćby się paliło i waliło to i tak muszą być razem na koniec,byle był tylko happy end ;).

ocenił(a) film na 8
emilka5685

Też przez przypadek obejrzałam dwa razy, ale film bardzo mi się podobał

ocenił(a) film na 7
emilka5685

Przyjemny film, rzadko się zdarzają ostatnio dobre historie romantyczne.

ocenił(a) film na 7
emilka5685

Fajny, ale zrobiony na pomyśle cudownego "Za rok o tej samej porze"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones