PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531962}

Miłość i inne używki

Love & Other Drugs
6,8 130 000
ocen
6,8 10 1 130000
5,3 15
ocen krytyków
Miłość i inne używki
powrót do forum filmu Miłość i inne używki

Nie mam na celu obrażania innych, ale zauważyłam, iż wiele osób niepotrzebnie próbuje dostrzec jakiś głęboki sens w zupełnie płytkich i prymitywnych filmach jak ten. Wynudziłam się okropnie, moim zdaniem nie było w nim nic śmiesznego, banalny do przesady, nie było w nim nic, co choć trochę odbiegałoby od schematu przeciętnej komedii romantycznej. Dla niepoznaki umieścili jakiś nikły wątek tragizmu z chorobą Parkinsona, ale niekończące się sceny erotyczne doszczętnie stłamsiły ten element dramatu. Ktoś tu stwierdził, że ten film "porusza ważne kwestie moralne". Chcecie zobaczyć naprawdę wzruszający film poruszający ważne kwestie moralne? Obejrzyjcie mało znany film "Przebudzenia" z Robertem De Niro i Robinem Williamsem. Chcecie zobaczyć niebanalną i niestandardową komedię romantyczną? Zobaczcie "Don Juan deMarco" - to są filmy, które naprawdę poruszają serce, dają do myślenia i dostarczają niesamowitych wrażeń, a nie tylko widoki pustego seksu bez jakichkolwiek emocji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones