PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531962}

Miłość i inne używki

Love & Other Drugs
6,8 129 997
ocen
6,8 10 1 129997
5,3 15
ocen krytyków
Miłość i inne używki
powrót do forum filmu Miłość i inne używki

Film jest okrutnie nudny, nie sposób wciągnąć się w ten zbiór nie trzymających się kupy wątków, ani nawet w jakiś sposób sympatyzować z bohaterami. Romans podany w sposób nieciekawy i oklepany, wątek dramatu chorej dziewczyny rozpłaszczony jak naleśnik, ale i tak jest najciekawszy z całego filmu. Najgorszy jest jednak humor - bardziej żenujący niż śmieszny (przykładowy gag: niedorozwinięty grubas dogadza sobie oglądając swojego brata w łóżku...). Atrakcją filmu miały być chyba, bardzo często eksponowane, gołe dupy bohaterów, ale mnie to raczej nie przekonało...

ocenił(a) film na 2
plywak_zoltobrzezek

oo, dokładnie :) temat główny to gołe dupy, a poboczny - historia miłości chorej dziewczyny. chyba nie tak powinno być. "humor" bardziej działał mi na nerwy, niż rozśmieszał, a wciągnąć też się nie mogłam. miałam ochotę wyjść z kina, ale byłam z koleżankami. jedynie ostatnia scena była dobra, jak rozmawiają po wyjściu z autobusu. no ale jednej z koleżanek na przykład film się bardzo podobał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones