PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 312 119
ocen
7,7 10 1 312119
6,3 42
oceny krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

To Bruce Wayne przeżył czy nie???

ocenił(a) film na 6

Bane przeżył ... Bruce Wayne zginął. ;P

ocenił(a) film na 7

Alfred to Bruce Wayne... oglądaj ze zrozumieniem film.

ocenił(a) film na 10
Joleke22

Alfred to pingwin

ocenił(a) film na 6
jajko113

Pingwin to Oswald.

ocenił(a) film na 10
shamar

Pingwiny są z Madagaskaru.

ocenił(a) film na 6
mareq7

Z Grenady.

Cały film dział się w głowie Alfreda.... Alfred zbzikował, i cała trylogia to wymysł zbzikowanego staruszka :((

ocenił(a) film na 7
TomKruz

Tak ten film lepiej pokazuje chorobę schizofremi niż Piękny umysł

Joleke22

Zgadzam się ;)

użytkownik usunięty

Przeżył. Przecież w filmie wszystko zostało wyjaśnione w tej kwestii a mimo to pojawiają się te same pytania...

ocenił(a) film na 9

i tak i nie

co za idioci co to za pytania "To Bruce Wayne przeżył czy nie???" film wyjasnił ze batman przeżył

ocenił(a) film na 8
mikkkki4

Przeżył

ocenił(a) film na 6
mikkkki4

Batman nie przeżył. Przeżył Robin.
W sumie Wayne też nie przeżył.

ocenił(a) film na 4

Gdy zwróci się uwagę na fakt, że batman najpierw pojawia się na lodowisku dla wypędzonych a sekundę później ratuje detektywa, który chciał uwolnić policjantów, można dojść do wniosku, że czas w filmie nie jest płynny. W tym latającym pojeździe na samym końcu nie widać, czy Batman jest nad wodą czy jeszcze w mieście. Ja twierdzę, że jak wysadził w powietrze budynki by można było swobodnie przelecieć, to wtedy wyskoczył i włączył autopilota. To co widzimy później to raczej retrospekcja, samolot leci a on pokazany wcześniej zastanawia się nad tym jak odejść z honorem i żywy!

KornFanHead

Batman nie przeżył dobrze widać w filmie jak Bruce nad woda leciał było pokazane na bombie 5 sekund a Bruce nie mogl powietrza złapać i wybuchło

ocenił(a) film na 8

Bruce przeżył ale Batman umarł :{

patrykkniwel

to fakt batman umarł ale Bruce przeżył mam nadzieje ze jeszcze zobaczę BALE w roli Batmana jest fantastyczny lepszy niz Keaton.

użytkownik usunięty
julitanzs

Batman nigdy nie umrze, jest symbolem i będzie trwał wiecznie... Zgadzam się, Bale był fantastyczny zarówno jako Bruce ( dał prawdziwy popis w tej części ) i jako Batman.

mam nadzieje Nolan nie zrezygnuje z filmu o Batmanie , myślę ze nikt już tak nie nakręci tak ja on takiego filmu!!!

użytkownik usunięty
julitanzs

To już niestety ostatni film Nolana jeżeli chodzi o tematykę superbohaterów ale skończył tą przygodę w wielkim stylu.

szkoda bardzo wielka szkoda ..........

użytkownik usunięty

no tak, Bale był fantastyczny jako Batman bo nie było widać twarzy.

ocenił(a) film na 8

Jak najbardziej przeżył, i idea, którą wykreował istnieje dalej.

Oczywiście, że przeżył... Zresztą Nolan zostawił bardzo dużą furtkę do kontynuacji serii... Sam powrót Bane także w sumie wchodzi w grę, bo nie jest pokazane czy faktycznie zszedł z tego świata... Z drugiej strony patrząc Bale jako Batman się już raczej nie pojawi - wskazuje na to choćby ciągła gadka o tym czym faktycznie miał być (i jest w gruncie rzeczy) Batman...

Dobra Bruce przeżył ale czy jego pojazdowi udało się przetrwać czy nie,ktoś może zna odpowiedź na moje pytanie ??? :-)

ocenił(a) film na 9
AdiGol

pojazd nie przetrwał, ten w którym sprawdzają autopilota nie jest czarny jest to ten pierwszy który pokazał Brucowi Lucius

ocenił(a) film na 8

Przeżył. Autopilot, o którym mowa, to jedno. Jeśli ktoś po tym ma wątpliwości to postaram się je rozwiać. Alfred nie wiedział o Seline. W sensie wiedział, że jest ale nie wiedział, że podoba się Bruce'owi. To jedno. A drugie, to w ostatniej scenie spójrzcie na jej szyję. Widzicie? Perły matki Bruce'a, które zaginęły pod koniec filmu. Jest o tym nawet mowa. Zaskoczenie w oczach Alfreda też widać. Ładnie to wyszło. Widz ma nad czym rozmyślać.
PS. Jeśli chodzi o to, że Batman powiedział, że nie ma autopilota, to skłamał by wszyscy myśleli, że umarł. Seline o tym wiedziała. Chciałem rozwiać wątpliwości każdego kto wraca do tego filmu, po czym wpisuje w google "czy Bruce przeżył". Przeżył i cieszmy się tym.

stolik28

Przeżył bo rezyszer odpowiedzał na to i tak on przeżył

ocenił(a) film na 8

Jest tak jak będziesz chciał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones