PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10045503}

Na samą myśl o Tobie

The Idea of You
5,8 8 161
ocen
5,8 10 1 8161
5,6 10
ocen krytyków
Na samą myśl o Tobie
powrót do forum filmu Na samą myśl o Tobie

Anne H. jest 12lat starsza od protagonisty w tym filmie.

I w opisie mamy "romansuje ze znacznie młodszym"

Tymczasem w większości filmów z męskimi gwiazdorami, choćby seria o Bondzie czy M.I. różnica wieku między głównym bohaterem męskim a jego partnerką jest 2lub3 razy taka i nikt nawet nie zauważa "znacznej" różnicy...

nie to że bym był feministą nadmiernym ale... not fair, not clever, not nice

wyder

"nie to że bym był feministą nadmiernym ale... not fair, not clever, not nice"
no serio, nikt nie zauważa. Absolutnie NIKT nie zauważył i lewicowe szmataławce WCALE nie wałkują tego tematu do porzygu.
Dziękujemy feministo za wnikliwe obserwacje na temat otaczającego nas świata.

irula

sorry, zapewne tak było jak napisałeś/łaś - najwyraźniej za rzadko chodzę do dentysty w skutek czego za mało mam okazji do przeglądania w poczekalni "lewicowych szmatławców"... :)

Chodziło mi bardziej, że nie jest to zauważane/widoczne w opisach i głównych komentarzach oraz recenzjach tutaj na Filmwebie

wyder

Różnica wieku między bohaterami to 16 lat, a nie 12. Ona ma 40, a on 24.

kontemplacja

nie takie to ważne ale:
HATHAWAY ur.12 listopada 1982
GALITZINE ur. 29 września 1994

to daje 11 lat 10 miesięcy i 17 dni różnicy

bliżej moich 12 niż twoich 16lat

wyder

Między b o h a t e r a m i, a nie aktorami ;) Rozumiem, że cytat na jaki powołujesz się w pierwszym komentarzu „romansuje ze znacznie młodszym”, dotyczy opisu filmu, czyli różnicy wieku między bohaterami, a ta wynosi 16 lat. Solène ma 40, a Hayes 24.

kontemplacja

no tak słusznie

w takich seriach o Bondzie czy Mission Impossible rzadko pada wiek bohaterów, a od skojarzenia z tymi seriami zaczęła się w mojej głowie myśl o tej niesprawiedliwości w filmach i tak już poszło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones