PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594155}

Oszustki

The Hustle
6,0 46 370
ocen
6,0 10 1 46370
5,0 9
ocen krytyków
Oszustki
powrót do forum filmu Oszustki

Kino sięgnęło dna. Hathaway nie czytała scenariusza?

oscar_4

O tym samym pomyślałam. Jakby Panie scenariusza nie czytały. Bo to nawet nie chodzi o zły montaż, zdjęcia, światło...
Tylko bardzo bardzo słaba historia z jeszcze gorszym żartem.

Lilianna

Zgadzam się .Byłam w kinie,obejrzałam i cóż...świetnie zrobiony był trailer.Rozumiem ,że kino letnie ale stanowczo zabrakło zdrowego humoru.

ocenił(a) film na 10
oscar_4

Co wy pierdo licie ? Film swietny, ewidentne top 10 tego roku na ta chwilę. A komedia hmm, z tych co oglądałem to raczej najlepsza.

ocenił(a) film na 3
AshtarPL

Jest pewien typ ludzi, że wystarczy aby aktor stał i 90 minut pierdział bez słowa by nazwali film komedią roku na której świetnie się bawili. Potworne czasy.

użytkownik usunięty
Salmonella

Ale to jest poziomu humoru, mniej więcej taki, jak w "Sposobie na blondynkę" , gdzie Diaz "stawiała" sobie fryz na spermę. To taka parafraza "pierdzenia" ;)

ocenił(a) film na 10
Salmonella

Jest pewien typ ludzi którzy oceniają janosika na 10 i próbują zabierać jakieś zdanie w dyskusji. Potworne czasy.

ocenił(a) film na 3
AshtarPL

Nie pozbieram się po tej ripoście :)

Salmonella

@Salmonella - No to zbliżamy się do takiego poziomu, zresztą podobnego do filmu "Idiokracja", gdzie w przyszłości, w USA, w półtoragodzinnym filmie wyświetlana była jedynie goła d.pa i dostał on 6 Oskarów, a widzowie w kinie zanosili się od śmiechu:-)

ocenił(a) film na 3
JackHolborn

O dziwo, czasy pokazane w "Idiokracji" nadeszły szybciej niż myśleliśmy.

Salmonella

Teraz pójdzie z górki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones