PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671824}

Outsider

The Outsider
6,1 13 131
ocen
6,1 10 1 13131
3,2 4
oceny krytyków
Outsider
powrót do forum filmu Outsider

Dla każdego aktora łatwo jest zagrać rolę, w której postać w każdym epizodzie ma twarz nagrobka. Co ciekawe każda niemal rola w tym filmie, poza główną, wymagała większego wysiłku niż musiał w swoją włożyć Leto. Właściwie nieważne są dla mnie zastrzeżenia, że biały w Yakuzie to wymysł. Leto zgarnął kasę za nic. I trochę mnie to irytuje. Bo film jest dobry a niewiarygodny, bo podkreślający rolę bohatera, który właściwie jest pusty a jego tłem są Azjaci ( zwłaszcza zdrajca ), którzy mają w sobie więcej dramaturgii niż "białas". Po raz pierwszy - chyba - stykam się z filmem w którym drugoplanowcy są lepsi niż pierwszy plan.

ocenił(a) film na 7
Edward_Cieplak

Ja mam z tym filmem taki problem, że Leto jest tu dla mnie źle obsadzony. Nie nadaje sie do roli byłego amerykańskiego żołnierza. Nie ta postura, nie to spojrzenie. Wypadł bardzo mało przekonująco.

asik_87

W ciekawostkach jest napisane, że Fassbender był brany pod uwagę do głównej roli. Szkoda w takim razie, że go nie wzięli.

ocenił(a) film na 10
Edward_Cieplak

Kompletnie nie podzielam twojej opinii, że Jared Leto nie włożył wysiłku w swoją rolę. Bo co? Za mało mówił? To, że jego postać była małomówna to źle?1 Oszczędność w mowie to było, tak zakładam, pewien określony cel. Główny bohater Nick nie musiał dużo mówić, jego oczy, mimika ciała wyrażały wszystkie jego emocje. Uważam, że Jared Leto nieźle się spisał.

ocenił(a) film na 6
Minika_91

Brakowalo wiecej informacji o przeszlosci gł.bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones