PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868313}

Skazani na siebie

Locked Down
5,5 4 514
ocen
5,5 10 1 4514
3,9 9
ocen krytyków
Skazani na siebie
powrót do forum filmu Skazani na siebie

Taka obsada, a film nijaki i pewnie jeszcze dostanie mu się, że jest tworzony z motywem covida. A komentarz tworzę, bo nie mogę dać oceny, a potem zapomnę.

ocenił(a) film na 5
siweq

Potwierdzam.

Quentin_3

najbardziej mnie dziwi, że to wyszło spod skrzydeł Limana, a to moje top3 reżyserów. No i czemu do chuja nie mogę edytować moich komentarzy.

ocenił(a) film na 5
siweq

Ja mam takie wrażenie, że miał po prostu jakieś dziwne przeczucie, że jako pierwszy nakręci film o lockdownie i to wystarczy.

Quentin_3

Tylko, że mam ocenionych 8 jego filmów. Dwie siódemki, 5 ósemek i dyszka. Spodziewałem się czegoś dobrego niezależnie od tematu.

ocenił(a) film na 5
siweq

Bez dwóch zdań tego należałoby oczekiwać. Ale wiesz, jak jesteś pewny, że w czymś będziesz pierwszy, a konkurencja nie śpi, to się spieszysz, nie patrzysz na wszystko co trzeba. Kino do zapomnienia. Jutubowcy, by sobie lepiej poradzili.

ocenił(a) film na 5
siweq

też dałbym 4, ale za anne hathaway musiałem przyznać jedną gwiazdkę gratis

ocenił(a) film na 4
siweq

Miał swoje momenty, niektóre monologi anne były jakieś, ale reszta to nie trzymała uwagi i nawet nie wiem o co chodziło potem na końcu, czemu nie mogła być plakietka z prawdziwym nazwiskiem itp.

ocenił(a) film na 8
ricariy

Chłopcy, jeszcze się po członkach pomasujcie... Film dobry, jak obejrzycie do końca. Anne, jeden z minusów filmu odkąd jej twarz stała się sztuczna, ale tragedii nie ma.

ocenił(a) film na 4
Krystian_Nieweglowski

obejrzane do końca, dziewczynko

ricariy

no chyba niezbyt uważnie ? Po co plakietka ? Cokolwiek Pan zrozumiał z tego filmu ?

ocenił(a) film na 4
malutka_15

czego nie rozumiesz z "nie trzymało uwagi i nawet nie wiem o co chodziło"? To chyba logiczne, że nic z filmu nie zapadło w pamięć

ricariy

To proponuję powstrzymać się w ogóle od komentowania filmów, jeśli na tak łatwym filmie Pan miał problem z utrzymaniem skupienia.

ocenił(a) film na 4
malutka_15

nie jestes nikim waznym zeby tego zabraniac

użytkownik usunięty
siweq

To jedna wielka propaganda i dalszy ciąg manipulacji kłamstwem na każdym etapie, a w filmie "na wesoło". Tragedia dla nieświadomych mas. Dobrze, że coraz więcej ludzi budzi się z tego snu.

że co?

użytkownik usunięty
siweq

Mogę prosić o sprecyzowanie pytania? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones