Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
65 913 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Jest piękną ,zdolną aktorką...,,Diabeł ubiera się u Prady,Ocaleni,Wojny Ślubne,Gra białej królowej w Alicji,Walentynki - bardzo dobrze odegrane role!

nick6

Pozwolę się nie zgodzić. W żadnym z tych filmów nie zagrała dobrze. W każdym dała się zdominować przez innych aktorów. Przykłady:
Diabeł ubiera się u Prady - film należał do Meryl Streep i Emily Blunt; Ślubne wojny - zdecydowanie Kate Hudson lepiej zagrała; Pamiętnik księżniczki - Julie Andrews i Hector Elizondo byli rewelacyjni; po roli w Alicji obniżyłem jej jeszcze ocenę, bo tak prostą w sumie rolę ona skopała na całego, była beznadziejna; w Walentynkach jedynie niezła rólka. Ocalonych i Rachel wychodzi za mąż nie widziałem niestety...

Chris_Perry

Mnie sie bardzo podoba.Jest subtelna,sliczna,a u Prady zagrala bardzo dobrze...mam do niej wielka slabosc...podchodzi pod ideal kobiety (w moich oczach), oczywiscie wizualny...

nick6

ja bym dodała jeszcze 'Tajemnica Brokeback mountain' - świetna rola Anne Hathaway

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones