Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
65 610 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

O tym, jak to się (ponoć) chwaliła i promowała na prawo i lewo, nie zmieni to jej kreacji w filmie Nędznicy.

A za nią właśnie ten Oscar należał jej się jak mało co.

To, że niby ona tam grała, to niezły żart. IMHO Każda inna aktorka lepiej zagrałaby tę rolę.

użytkownik usunięty
johanlarson

To, że nie widzisz jej gry to dopiero dobry żart.

Widzę, widzę, że daję jej 5 lat w branży i już nigdzie jej nie zobaczysz. Buzia się skończy :P

użytkownik usunięty
johanlarson

Akurat ona oprócz buzi ma coś jeszcze do zaoferowania.

Polowa antyfanów pisze tu, że jest brzydka jak noc, a ten, że za 5 lat, czyli w wieku 35 lat będzie skończona, bo jej uroda się skończy.

użytkownik usunięty
cxap

Ta, w dzisiejszych czasach po trzydziestce jesteś już babcią.

Rozkwitająca kariera Jessici Chastain, która niedawno skończyła 36 lat to początek nowego trendu. Geriatrii w Hollywood:) Kolejna rola Anne - pewnie z chodzikiem albo na wózku, niech się uczy co ją czeka w 2018.

Może jestem oryginalny? ;) Widzę, że uraziłem pewne kobiety, przepraszam.

Nie jest brzydka, uważam, że nieładnie się starzeje.
Jej rola w Nędznikach wyglądała na dobrą na tle innych, gdyż casting był totalną porażką...
Jak można zatrudniać do musicalu aktorów, którzy fałszują?

Jessica Chastain to zupełnie inna liga. Nie wiem jak można wpaść na takie porównanie. W aktorstwie w ogóle nie liczy się dla mnie wiek... tylko talent i praca ku lepszej grze.

Anne kiepsko gra, nie ważne ile ma lat i jak wygląda. Z tym że IMHO wygląd ma znaczenie jak sprzedaje się film i producenci o tym wiedzą...
Polemizowałbym z Wami dłużej, ale niestety sami zobaczycie, że mam rację - jednak dopiero po czasie.

użytkownik usunięty
johanlarson

Nie wiem kogo uraziłeś, na pewno nie mnie.

Jej rola była po prostu dobrze zagrana. Nie chodziło mi o jej śpiew, tylko grę twarzą, emocje, jakie przekazała - i zrobiła to świetnie. Zresztą większość obsady była bardzo dobra, więc nie za bardzo wiem o kim mówisz.

O Chastain nic nie pisałem.

No właśnie moim zdaniem za bardzo gra twarzą (aż robi się to nienaturalne i sztuczne).

Russell Crowe, Hugh Jackman - bardzo dobra obsada ale nie do musicalu. Jednak do tego trzeba mieć głos.

Ogólnie to wykonanie Nędzników mi nie podpasowało. Było (nie boję sie tego przyznać) najgorsze jakie widziałem w życiu.

Przepraszam o Chastain było do cxap (nie chciałem ładować drugiego wpisu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones