Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
65 913 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Zauważyłem to gdy obejrzałem sobie galę Oscarów, i tam Anna była ubrana w tą białą suknie i miała spięte włosy była dlamnie b. podobna do niej. Moim zdaniem jakby powstawała jakaś nowa biografia o Audrey to Anna mogłaby ją zagrać. co wy o tym sądzicie??

lubecki_domin_dominik

Zgadzam się. Z resztą już nie raz porównywano Anne do Audrey.
Były również pogłoski, że Anne zagra w filmie "Śniadanie u Tiffany'iego", gdzie grała Audrey Hepburn. Nie wiem dlaczego, ale o powstaniu remake'u tego filmu jak na razie nie ma informacji.

s0nka

Myślałem, że tylko ja zauważyłem te podobieństwo:P Ale moim zdaniem nie powinno być remaku " Sniadania u Tiffany'iego ", ten film jest nieśmiertelny i niepotrzebuje nowszej wersji, ale Anne napewno by sobie poradziła w tej roli:) Jestem tego pewny w 100%:) Wolałbym ją zobaczyć w kolejnej, lepszej biografii Audrey Hepburn:) Ta rola napewno by jej pomogła zdobyć uznanie i wiele prestiżowych nagród:)

lubecki_domin_dominik

Nie wiem czemu ale ona zawsze mi się myli z Penélope Cruz. Czy wam się wydaje że są podobne ?? Bo mi tak :P

igor145

Moze troszkę do Penelope, ale jednak bardziej do Audrey. Ten blask. Tylko żadnej nowej wersji "Śniadania u..". To była by katastrofa. Nie twierdzę, że by sobie nie poradziła, ale stara wersja z Audrey jest nieśmiertelna. To jakby zabić Hepburn na nowo. Mam nadzieję, że rozumiecie metaforę. ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones