Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
65 913 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Wygląda jak koń

użytkownik usunięty

dorównuje w tym Sarze Jessice Parker i Tori Spelling, w grze aktorskiej także, bo gra tragicznie, nie wiem czym tu się jarać, dno i miliony metrów mułu

sama prawda, do stajni z nią

sally_storm

popieram

sally_storm

człowieku dostała wiele nominacji i nagród widocznie jesteś uprzedzony do tej aktorki

chyba ty.

Co do jej urody - całkiem ładna, ale kiedy widzę ją na ekranie to też w dziwny sposób działa mi na nerwy. Powiedziałabym, że w każdej produkcji zachowuje się tak samo, gra podobnie, no i filmy, w których występuje, nie są specjalnie wybitne.

Jakiś wybitny krytyk z Ciebie. Jak już widzę tytuł komentarza ''koń'' to wiem, że trafię na Ciebie :D
To kto jest ideałem piękna dla Ciebie, bo z tego, co widzę nie podoba Ci się nic, nikt....
Mizantrop z Ciebie ?

Kolorowanka123

Anne Hathaway jest piękna i gra genialnie. Umie grać, wciela się w postacie z oddaniem. Bardzo ją lubie. Jedna z moich najlepszych aktorek.

ben_oli

Dlatego jej tu bronię, bo dla mnie również jest piękna i gra świetnie. No i jak można powiedzieć, że gra tylko w słabych produkcjach ? Ehh ludzie...

Anne Hathaway to świetna aktorka jeśli obejrzałeś dwa filmy z jej udziałem i myślisz że jest kiepska popatrz na role znaczące za które dostała nominacje i nagrody. A jeśli chodzi o konie to zapewne ty nim jesteś jeśli kogoś kogo nie znasz porównujesz do nich zastanów się nad tym zanim coś napiszesz.

eee...? lubię konie? ; D

to ciekawy masz gust skoro ona wygląda dla ciebie jak koń.. W ogóle jak można ją porównać do Sarah Jessici Parker. To jak kawior z gów..m

Mi się podoba jej uroda.

Hahaahhahahahahahha zaraz padnę. Wchodzę sobie na filmweb wyszukuję profil webowy Anne Hathaway i myślę sobie: czy jakaś zawistna kobietka znowu napisze że Anne jest brzydka i kiepsko gra i oczywiście się nie zawiodłem. Co za żałosny komentarz. Zalatuje mi tu babską zawiścia i niczym więcej. Takie tematy są na stronach wiekszości znanych aktorek ;p

Pokaż swoje zdjęcie to zobaczymy i ocenimy na jakie zwierzę ty wyglądasz. A Anne jest piękna. Ma specyficzną urodę i jako Catwoman wypadła olśniewająco.

Skeletor

Podzielam twoje zdanie to b dobra aktorka i świetnie reprezentuję się na srebrnym ekranie

"nie wiem czym tu się jarać..." tyle, że jakby nie spojrzeć to ona gra w tych filmach i jest nominowana do wielu nagród :P a jedyne co Ty robisz to krytykujesz i to jeszcze na poziomie pięciolatka. to chyba przez jakieś kompleksy :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones