PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869108}

Solówki

Solos
6,4 664
oceny
6,4 10 1 664
Solówki
powrót do forum serialu Solówki

kiedy premiera w polskim amazonie?

Richie.25

ch*j jeden wie, amerykańska premiera miała miejsce w piątek. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o premierze w Polsce. Dziwne tym bardziej, że jest to serial do prime video i nie wypuścili serialu globalnie tego samego dnia.

ocenił(a) serial na 3
aaaroniasty

To nie pierwszy raz, kiedy ich serial nie jest dostępny na polskim Prime Video. "Tell Me Your Secrets" na przykład. Czy Polska to kraj trzeciego świata? Mamy się czuć gorsi? Kompletnie tego nie rozumiem...

qiks33

Inny lepszy przykład. Niemiecki Prime wypuścił serial „My dzieci z dworca zoo” dostępny w Polsce tylko na HBOgo o_O

ocenił(a) serial na 3
aaaroniasty

Ten to przynajmniej gdzieś można legalnie obejrzeć, ale jak się płaci za Prime, to chciałoby się mieć dostęp do wszystkiego, a tu takiego... Był kiedyś taki brytyjski kryminał, nazwy już nie pamiętam, ze 2 lata temu miał premierę globalną na Prime, w Polsce oczywiście niedostępny. Jakiś rok później sprawdzałem czy można go gdzieś obejrzeć legalnie na VOD i co? NIC. Ani na Prime, ani na żadnej innej platformie. To pewnie niejedyny taki serial widmo. :)

qiks33

Mam nadzieję, że po premierze HBOmax w Polsce zacznie się walka o widza i streaming zacznie tego widza szanować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones